Szürreális: videón a Hadházy Ákos által szervezett Pride-tüntetés bohózatba illő jelenetei

Nem múlt el emlékezetes pillanatok nélkül a keddi demonstráció.

Nem múlt el emlékezetes pillanatok nélkül a keddi demonstráció.
A Tisza Párt elnökét láthatóan felbosszantotta a Pride-ról szóló kérdés.
Két hónap után sem engedik el, hogy megbénítsák a főváros közlekedését néhány órára.
Kedden tárgyalja az igazságügyi bizottság az átláthatósági törvényhez benyújtott módosító javaslatokat.
Az ellenzék orosz mintát emleget, azonban számos nemzetközi példa felhozható, hogy mi ihlette az Országgyűlés előtt fekvő, a közélet transzparenciájáról szóló törvénytervezetet.
A külügyminiszter szerint nem a törvénytervezet aggasztó, hanem az, hogy külföldről próbálják befolyásolni a magyar választói akaratot.
A közélet átláthatóságáról szóló törvény NEM VONATKOZIK majd az influenszerekre és a youtuberekre!
Nyomás alá helyeznék az EU intézményeit.
A hazánkból kiutasított kém, Tseber Roland régóta népszerűsíti a Tisza Pártot a Facebookon. Ráadásul Magyar Péter is ráerősített az ukrán szolgálatok támadására a közösségi médiában. Az ukrán kémmel összehangoltan kommunikáló pártelnök arról viszont hallgat, hogy miért akarhatja az SZBU, hogy ő kerüljön hatalomra Magyarországon.
Szökés veszélye, valamint a bizonyítás védelmének biztosítása miatt rendelték el vele szemben a legsúlyosabb kényszerintézkedést.
Áskálódásba kezdett Daniel Freund és Moritz Körner.
Az átláthatósági törvény nem olyanok ellen szól, akik olyanok, mint Edina – fogalmazott Koskovics Zoltán.
A Fidesz frakcióvezetője az ellenzékről: önök a politikában megbuktak, ezért a szolgasajtójuk, a HVG, a 24.hu, a 444, a Telex, az RTL Klub átvette a politikai kezdeményezést.
Nagyon nem tetszik nekik az átláthatóság ötlete.
„Határozottan felszólítjuk a magyar kormányt, hogy tartózkodjon ezektől az elnyomó intézkedésektől” – írta az Action for Democracy.
Lemondott Gyurcsány, ukrán kémbotrány, átláthatósági törvény – ezekről is vitázott a Presszó e heti adásában Mesterházy Attila, a Szocialisták és Demokraták elnöke és Hollik István, a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselője
A magyar társadalomnak joga van megismerni, hogy külföldi kormányok és szervezetek mire adnak milliárdokat hazai sajtótermékeknek és nyomásgyakorlóknak.
Lánczi Tamás a főpolgármester újabb kirohanására úgy reagált, hogy hiába szalad az Európai Bizottsághoz, a törvényről a magyar képviselők döntenek majd az Országgyűlésben.
Megkerestük a német céget az ügyben.