A Real Madrid háromszoros BL-győztes játékosát szemelhette ki az ETO új mestere – nem véletlenül

Jól ismeri.


Jól ismeri.


Úgy tudni, a megbeszélés egyik témája a magyar labdarúgás finanszírozása és a közvetítési jogok jövője volt.


„Kérdéses egyelőre, hogy a jövő idényre milyen összeggel számolhatnak majd az egyesületek.”


Haraszti Zsolt úgy véli, amit most látunk, az a paksi foci aranygenerációja.


Vági Márton úgy véli, akik évek óta felelősen gazdálkodtak, azok most nyugodtan ülhetnek.


Romániában folytatja karrierjét.


Megvan Feczkó Tamás utódja. Mint írják: visszatért az olasz vonal Kispestre.


Az előző idény végén távozó Sergio Navarrót váltotta a kispadon.



Közös megegyezéssel bontottak szerződést a felek.


A vezetőedző mellett több játékos is távozhat a bajnoktól.


Kulcsfontosságú egyeztetésre kerül sor: eligazítást tartanak a klubigazgatóknak a Magyar Labdarúgó Szövetségben. A sportvezetők a következő szezon tervezhetőségét illetően kiemelten fontos információkat kaphatnak az MLSZ-től.


Tudják, hogy a sikert nem lehet egyik napról a másikra felépíteni, ezért öt évet adnak a projektnek.



Nem tetszett neki, amit vele kapcsolatban ismét elmondott.


Immáron visszalépésnek számítana az FTC?


Az angyalföldiek rutinos hátvédje többek között arról is beszélt, hogy mire számítsunk a csapattól az NB I-ben.


Az élbolyban csak ferencvárosi légiósokat találunk.


Az egyik győri kulcsembert állítólag egymillió euróért vinnék el a Bundesliga 2-be!


Nagyon büszkék rá, hogy egy ország ismerhette meg „Kazincbarcelona” nevét.
