Mutatjuk Török Gábor legemlékezetesebb melléfogásait az elmúlt évekből

A politikai elemző szeret árnyékra vetődni.

A politikai elemző szeret árnyékra vetődni.
Amikor ő valamit állít, akkor szinte biztos, hogy az éppen az ellenkezője az igaz.
Hiába vonult fel az Orbán-gyűlölő Lilu és a fiújával enyelgő Steiner Kristóf, fasiztázott személyesen Greta Thunberg, a főpolgármester mosolygott, az autósok a dugóban ragadtak, a Háttér Társaság meg vígan osztogatta a hormonterápiát propagáló kiadványokat.
Pankotai Lili és Török Gábor is ezzel jön.
Vannak olyan, „független” politikai elemzőknek eladott ellenzéki propagandisták, akiknek minden valóságtól elrugaszkodott agymenése szenzációként fut végig a balliberális sajtón.
Ezek a számok bizony már a Tisza magabiztos, kétharmadhoz közeli győzelmét jelenthetnék.
„Pánik”, „gumicsont”, „hisztéria” vagy „hiba”?
Trump arra törekedett, hogy megtartsa a mozgásterét, hogy képes legyen majd Putyinnal tárgyalni.
De nem javaslom, hogy bárki ebből akarja kiolvasni, hogyan állnak a pártok 2025 elején és mi lesz majd 2026 tavaszán az országos választáson.
A politiológus egyre nyíltabban áll a Tisza Párt mögé a Magyar Nemzet szerint.
A magyarok túlnyomó többsége hosszú ideje várta már, hogy valaki egyszer szembeszálljon a Tisza Párt elnökének elfogadhatatlan kirohanásaival.
A közvélemény-kutatások nem csak megmutatják a politikai valóságot, de bizony időnként alakítják is azt.
Képernyőképek igazolják: remek az együttműködés, teljes az összhang Magyar Péter, Török Gábor és a baloldali sajtó között.
Sokkal inkább az első igazán látványos nemzetközi sikersztorija.
A politológus kijelentette, hogy soha nem tartotta „okosnak, ha a politikai ízlésünk és a reményünk vezeti az elemzést”.
A tévedés joga mindenkit megillet, de ha egy politikai elemző rendszeresen összevissza beszél, az erősen túl van a hibahatáron.
A politológus szerint Magyar Péter pártja a várakozásokat messze meghaladó EP- és fővárosi listás eredményeivel a magyar politika legbefolyásosabb szereplőjévé vált a Fidesz után.