A globális elit akarja a háborút

Oroszország ellenáll az Új Világrendnek, ezért le kell győzni, szét kell verni.

Oroszország ellenáll az Új Világrendnek, ezért le kell győzni, szét kell verni.
Az orosz elnök szerint is komolyan kell venni az amerikai igényeket.
Bár nem lettek újra barátok, Dopeman már nem haragszik Majkára, sőt.
Fontos egyeztetésre került sor hétfőn.
Még Castel szerint is valami nagy dolog van készülőben.
Ha a kilenc atomhatalom közül bármelyik kettő között nukleáris háború törne ki, negyvennyolc perc alatt vége lenne az ismert világnak, ötmilliárd ember pusztulna el, a Földnek pedig huszonnégyezer évre lenne szüksége a gyógyuláshoz – elemzi az esélyeket egy amerikai újságíró.
Hiába szeretné mindenki, hogy a lehető leggyorsabban elérjük a teljes tűzszünetet.
Putyin és Trump telefonos megbeszélése után az Egyesült Államok és Oroszország újra tárgyalóasztalhoz ül.
Európa közös haderőt építene, a legfontosabb szövetséges viszont ütőkártyákat tart a kezében. Törököt fogtunk, de elereszt vajon?
Az amerikai elnök emlékeztetett, Ukrajna elfogadna bizonyos tűzszüneti feltételeket, de Moszkvával továbbra is kihívást jelent megállapodást kötni.
Kezet nyújtott egymásnak Azerbajdzsán és Örményország.
Trump szerint Ukrajna NATO-csatlakozási szándéka vezetett a háborúhoz.
Azzal indokolták a döntést, hogy az amerikai elnök folyamatosan a béke és a stabilitás megteremtésére törekszik.
Jurij Usakov külpolitikai főtanácsadó kijelentette: az amerikaiak által prezentált, Ukrajna által elfogadott megállapodás csupán átmenti fellélegzést jelentene az ukrán hadsereg számára.
Bassár el-Aszad elűzése óta Szíria a legsúlyosabb erőszakos időszakát éli, ahol a kormányerők és az Aszad-párti harcosok összecsapásai több mint ezer ember, köztük keresztények és alaviták életét követelték.
Az amerikai külpolitika éles békepárti fordulatot vett Donald Trump megválasztását követően. Az új adminisztráció fokozatosan kihátrál az ukrajnai háborúból.
Miről szól az ukrán belpolitika, és kik formálják Zelenszkij elnökön kívül a háború negyedik évében? Milyen jövőjük lehet az ukrán–magyar kapcsolatoknak? Dobsa István kárpátaljai politikust kérdeztük.
Pártja másfél év alatt megduplázta támogatottságát.
Az ukrán hírszerzés határozottan cáfol.
Siránkozás helyett tehát Európának alkalmazkodnia kell – aki pedig ezt akadályozza, annak nem lesz helye az európai biztonsági rendszerben.