Egyszerűen hihetetlen, mit lépett Trump, már az atombomba sem zavarná?

Zajlanak a tárgyalások, a végén akár az is kisülhet, hogy atombombát csinálhatnak Oroszország szövetségesei?

Zajlanak a tárgyalások, a végén akár az is kisülhet, hogy atombombát csinálhatnak Oroszország szövetségesei?
Deák Dániel szerint még soha senkit nem szedtek le olyan gyorsan a szankciós listáról, mint most Rogán Antalt.
A miniszterelnök politikai igazgatója szerint a teremtő káosz időszaka következik.
Ezt még emésztenünk kell. Nem vagyunk teljesen következmények nélküli ország?
Új műsorral kapcsol rá a Mandiner YouTube-csatornája: a Maxima ma este hatkor indul Szalai Zoltánnal, a Mandiner főszerkesztőjével. Vendége Szörényi Levente lesz, a magyar zenei élet ikonikus alakja.
Nézzük meg, hogy beszélt az Egyesült Államokkal Kína húsz éve, és hogyan beszél ma. Interjú.
Nem tudják majd megállítani az álhírek terjedését.
Trumpnak gondjai vannak a gazdasági világrenddel, és nekiállt megoldani őket. Nekiállhatna éppenséggel Európa is. Kohán Mátyás írása.
Napjaink ukrajnai háborúja azért robbant ki, mert az angolszász országok, Amerika és kisöccse, Anglia úgy döntött, nem elégszik meg azzal, hogy kiszorították Kelet-Európából a Szovjetuniót.
A vám politikai eszköz is.
Oroszország átadta az Egyesült Államoknak, valamint az ENSZ-nek és az EBESZ-nek az energetikai létesítmények elleni támadásokra vonatkozó moratórium ukrán megsértésével kapcsolatos anyagokat.
Le Pen elítélve, Trump célkeresztben – a politikai leszámolás új korszaka? Miközben a globalista elit minden eszközzel félresöpri az útjában állókat, a nyugati demokrácia alapjai meginognak.
Anne Applebaum cikkében a Trianon-emlékművet „nacionalista gicsként” emlegeti.
A transzatlanti szövetség történetében új időszámítás kezdődött, Európa közben 800 milliárddal készül a háborúra.
Merz egyik közeli tanácsadója szerint Amerika „már nem semleges közvetítő”.
„Az Egyesült Államok szövetségesei számára az lesz a kulcskérdés, hogy sikerül-e Amerikával elhitetniük, hogy a velük való együttműködés továbbra is amerikai érdek”. Miért lazulnak meg az Amerika és nyugati szövetségesei közötti védelmi kapcsolatok? Hogyan néz ki a kínai fenyegetés a glóbusz túlsó oldaláról nézve? Rory Medcalffal, az Australian National University Nemzetbiztonsági Kollégiumának vezetőjével beszélgettünk az NKE konferenciája előtt.
Az USA-nak szüksége van Oroszországra, de Ukrajnára már kevésbé – milyen alkuk formálhatják a világ jövőjét? A Stratégában keressük a válaszokat Nógrádi György biztonságpolitikai szakértővel.
Trumpék kiutasítanak egy antiszemita arab diákot, és ez igen örvendetes, de a progresszív sajtó vészharangokat kongat. Veszprémy László Bernát írása.
Jürgen Habermas szerint megbocsáthatatlan hibát követtek el az európai politikusok azzal, hogy sokáig kitértek az Unió nemzetközi cselekvőképességének megerősítése elől.