„Bővül a Partizán-kormány”: Kovalcsik Tamás személyében újabb partizános elemző kapott magas kormányzati tisztséget

Kovalcsik Tamás lesz a Miniszterelnökség szakpolitikai elemzésekért felelős helyettes államtitkára, Ruff Bálint irányítása alatt.


Kovalcsik Tamás lesz a Miniszterelnökség szakpolitikai elemzésekért felelős helyettes államtitkára, Ruff Bálint irányítása alatt.


Magyar Péter még az ellenzékiséggel legkevésbé vádolható Magyar Hangnál is viszonylag gyorsan lekerült a címlapról.

A 444 még májusban indította el a rágalomhadjáratát, melyben az NKA-pénzek kiosztását feszegették.

A Fásy család több sajtópert is megnyert a 444-gyel szemben az NKA-támogatások körüli állítások miatt.


Június 1-jével távozott a szervezet éléről.


Az államháztartás hiánya minden év elején magas, aztán a bevételek beérkezésével csökken. Alacsony nyugdíjat feleannyian kapnak, mint a miniszterelnök mondja. És így tovább. Horváth K. József írása.


A Tisza Párton belül mindenkit „meglepett” ez a fejlemény.


A 444 sajnos arcátlanul folytatja az olvasók félrevezetését. Horváth K. József írása.


Az MTA leköszönő elnöke, Freund Tamás pedig Magyar Péter rokona.


A Telex, a 444, a HVG, a 24.hu, az RTL nem lesznek kritikus médiumok. Ők az utcán ünnepeltek április 12-én. Ők Orbánt változatlanul gyűlölni, Magyar Péter pedig imádni fogják. Semmi sem fog változni.


A nepotizmusra eddig oly érzékeny 444 szűkszavúan, kommentár nélkül jegyezte ezt meg Melléthei-Barna Mártonnal kapcsolatban.


Bizonyítani kívánja, hogy iszonyodik az ÁVH-tól? Akkor talán ne telepítsen ki másokat a szép új házukból azért, hogy beköltöztesse helyükre az elvtársait. És pláne ne hallgassa le a szeretteit. Francesca Rivafinoli írása.


Továbbra is lelkes 444 fogyasztó maradok.


A Mandiner által megszólított résztvevők cáfolták a liberális portált.


A Raiffeisen vezető elemzője felsorolta, hogy valószínűleg milyen intézkedésekkel fog kezdeni Magyar Péter.


A 444 a védett üzemanyagárak rendszerét fenntarthatatlannak és problémásnak nevezte.


Eckü golyói desszertcseresznyék a holnapi Tisza-vereség tejszínhabos tortáján.


Valamit tud a Tisza Párt elnöke.


Most pedig síri csend honol a szerkesztőségekben.


Mindent megtesznek azért, hogy befolyásolják a szavazókat – állapította meg a Magyar Nemzet.
