Bejelentkezett az első nyugat-európai ország: meghosszabbíthatják a Budapest–Belgrád vasútvonalat!

Előfordulhat, hogy nem a magyar főváros lesz a végállomás.


Előfordulhat, hogy nem a magyar főváros lesz a végállomás.


A csepeli Lázárinfón Komjáthi Imre, az MSZP társelnöke is megjelent.


Új világ köszönthet a rolleresekre és a gyalogosokra, a közutakon pedig kicsit magasabb sebességre kapcsolhatunk majd a tervek szerint.


A miniszter közölte: a MÁV-osok és volánosok végre visszakapják a becsületüket.


Magyar Péter megtámadta Lázár Jánost. A bíróság kimondta, hogy a kormány tagjának nincs lakása egyik helyen sem és nem jár Afrikába vadászni.


Lázár János abban bízik, hogy az új vonal átadása nem csak infrastrukturális, hanem munkaerőpiaci és szolgáltatási szempontból is erősíti a MÁV-ot.


Bebizonyosodott: hazudott a Tisza Párt a Lázár–Magyar-perrel kapcsolatban.


Konstruktív egyeztetés zajlott az Építési és Közlekedési Minisztérium és a fuvarozói és szakmai érdekképviseleti szervezetek között.


A miniszter kendőzetlenül beszélt a Lázárinfón.


A miniszter arról beszélt a Lázárinfón, hogy a Tisza Párt elnökének van egy lakása Dubajban.


Ez történt a repülőtéren délelőtt 10 óra 25 perctől.


A harcedzett miniszter nem a témától idegen kérdéstől lepődött meg, hanem azon, hogy a kérdés úgy tétetett föl, mintha egyenesen Brüsszelből mondták volna tollba a kérdezőnek.



Egy óriásgép lecsúszott közben orral előre a gurulóútról.


„Ezek ugyanazok csak új gúnyában!” – hívta fel a figyelmet a baloldalon ismétlődő mintára a Fidesz frakcióvezetője.


A miniszter háromjogszabályi változást ismertetett részletesebben többek között, és bejelentette, heteken belül kezdetét veheti a személyforgalom a Budapest-Belgrád vonalon.


A közutak és a vasúti közlekedés aktuális helyzetéről adott részletes tájékoztatást Lázár János közlekedési miniszter.


Javul a helyzet.


A miniszter fontos döntést hozott meg a személyszállító vonatok zavartalanabb közlekedése érdekében.


A közlekedési miniszter részletes beszámolót közölt a magyarországi utak és a tömegközlekedés helyzetéről.
