Lesz majd nemzeti konzultációnk is

Illetve dehogy lesz, ez teljesen más, ez valódi lakossági részvétel lesz a propaganda helyett.


Illetve dehogy lesz, ez teljesen más, ez valódi lakossági részvétel lesz a propaganda helyett.


Az ügyvéd egy egyszerű kérdést intézett a miniszterelnökhöz.


Annak ellenére, hogy a Tiszára szavaztak.


Gesztusokban és deklarációkban kifejezetten gáláns és nagyvonalú lett hirtelen az Európai Bizottság.


Amolyan „megelőző kommunikáció”, értem.




Ám szerintem erre volt 16 évük.




Hétfőn 16 órától lesz nyilvános.


Keringetnek rólam egy képet, amelyen Kósa Lajossal diskurálok a Fidesz háborúellenes izéjén.


Nagy bajban lehet, most már a vidéki emberek a célpontjai.


„Az Isten is miniszterelnöknek teremtette”.



Aztán megjött Hont is, ő pedig 3 megoldást is kínált az esetre.




Olvasom, hogy a havazás miatt rendkívüli munkaerő-felvételt hirdetnek. Ne tegyék.


Én Rákosrendezőt tudnám javasolni. Olaj is van, rumli is, meg nem valósult álmok, szocialista viszonyok, és az oroszok se fognak tiltakozni.
