Nem tagadja Török Gábor, hogy közel áll hozzá Forsthoffer Ágnes retorikája

Kedden találkozott egymással az elemző és a köztársasági elnöki pozíciót is betöltő Forsthoffer Ágnes.


Kedden találkozott egymással az elemző és a köztársasági elnöki pozíciót is betöltő Forsthoffer Ágnes.


A volt miniszterelnök – az elmondottak alapján – továbbra is abban hisz, hogy nem kell semmit változtatni, csak ki kell tartani.


A politológus füstbe ment tervként hivatkozik rá, hogy a világhírű sakknagymester visszautasította a Tisza és Magyar Péter felkérését a köztársaságielnök-jelölti posztra.


Az eredmény egyértelmű.


Beindult az új hatalom törvénygyára: jogszabálymódosítással távolítanának el közjogi tisztségviselőket. Magyar Péter az általa magyar Cosa nostraként emlegetett „fideszes mélyállam” felszámolásában kiemelt feladatot szán a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalnak. Tiszás vendetta jöhet?


Igaza van Magyar Péternek: ez egy történelmi döntés lesz, amelyet később nagyon sokat fogunk emlegetni.


A politológus kijelentette, hogy a politikában nincs tiszta lap, „minden új rendszer a régire reflektál, akár akarja, akár tagadja”.


A 2010-es Orbán-Kormány és a 2026-os Magyar Péter féle vezetés első heteit hasonlította össze a politológus.


„Orbán kora” címmel jelent meg Török Gábor és Zárug Péter Farkas könyve, ahol a Fidesz-pártisággal nem vádolható szerzők rögtön az egyik első fontos dologban egyetértenek Rétvári Bencével.


A Tisza Párt „történelmi felhatalmazása” gyors cselekvéseket igényel Zárug Péter Farkas szerint, de megvan rá az esély, hogy egy demokratikus „béna kacsává” válik.


Zárug Péter Farkas és Török Gábor mutatta be kedden legújabb kötetét. A szerzők állítják, ha meg akarjuk érteni a 2010–2026 közötti időszak magyar politikáját, ahhoz meg kell értenünk Orbán korának sajátos szerkezetét.


Miközben a Fidesz a választási sokk utáni bénultsággal küzd, a leköszönő miniszterelnök háttérbe vonulása és Magyar Péter elszámoltatási stratégiája rajzolhatja át a magyar politikai térképet – véli a szakértő.



Könnyen lehet, hogy az ellenzéki párt más intézet neve alatt hozza majd ki a hamisított kutatást – írta az elemző.


A tiszás politológus kikotyogta.



„Megszületett a magyar Daisy-kampányfilm” – írta a politikai elemző a közösségi oldalán.


A Tisza-közeli elemző szerint Magyar Péter csupán megúszni próbálta az évértékelést.


A 21 Kutatóközpont azt állítja, hogy a választópolgárok 28 százaléka Fidesz-szimpatizáns.


Egyetlen dolgot nem tudok elképzelni, mégpedig a 6 millió feletti, 77 százalékos belföldi részvételt.
