Addig emeljük a hangerőt, amíg VÉGRE ODAFIGYELNEK RÁNK! – Elizabeth a Mandineren

Több ezres tüntetések, politikai konteók, személyes támadások és egy civil mozgalom, amely néhány hét alatt országos figyelmet kapott.


Több ezres tüntetések, politikai konteók, személyes támadások és egy civil mozgalom, amely néhány hét alatt országos figyelmet kapott.


Ami viszont nem változik, hogy Orbán Viktor idén is előadást tart Tusnádfürdőn.


Szepesfalvy Anna szerint a budapestiek joggal várják el, hogy a főváros ügyeiben ne politikai látványosságokat, hanem felelős döntéseket és tényleges munkát lássanak a képviselőktől.



Versengő politikai rendszerben a politikai teljesítmény az, ha legitim politikai eszközökkel érem el a lemondásokat vagy az alkotmányosságnak megfelelő eljárásban válik üressé az államfői szék.


A Fidesz kommunikációs igazgatója a jobboldali média leépítéseire is reagált.


A legnagyobb ellenzéki párt szerint a nyomozás elsődleges célja nem a pénz mozgatásának vizsgálata, hanem a pénz eredetének és felhasználásának feltárása.



Hajrá, TISZA, lássuk, milyen ezzel szemben egy valódi kormányzati siker! Francesca Rivafinoli írása.


Mivel a kormánytól nem kapnak megfelelő információkat, a Fidesz európai parlamenti frakciója írásbeli beadvánnyal fordul az Európai Bizottsághoz a sok százezer magyar családot érintő tervezett megszorítások ügyében.


Pedig egyrészt azt ígérte a miniszterelnök, hogy nemcsak megemeli a kalapját azok előtt, akik visszaléptek, de nekik lesz erkölcsi alapjuk arra is, hogy „újra elinduljanak”. A népnek ezt mondta minden gyűlésén.


A klubelnök exkluzív interjút adott a Blikknek.


Havasi Bertalan szerint a mai napon az egész ország végérvényesen megtudhatta és megláthatta, hogy „a miniszterelnöknek elment az esze”.


A hazai közéletben bizonyíték nélkül azonnal el tudják képzelni a másikról, hogy az ellenfelük egy aljas, pedofil gazember.


A Fidesz elnöke szerint „csak csinálni kell”.


A Fidesz nemcsak politikailag bukott meg április 12-én, hanem erkölcsi értelemben is.


A választók nem a Tiszában keresik Zsolti bácsit, és nem Magyar Péter felelősségére gondolnak továbbra sem, amikor a Szőlő utca kifejezést hallják.


Túl korán örült a Fidesz, a bábjai és a hazánkat szétrabló milliárdos oligarchák.


A morális felháborodásból hirtelen síri csend lett a Zsolti bácsi ügyben.


„Magyarország megérkezett a kisszerű, egzisztenciális alkuk korába” – állapította meg a párt.
