Helif „áldozatának” egykori edzője lett a magyar szövetségi kapitány

Emanuele Renzininek Párizsban testközelből kellett átélnie, mit eredményez, ha összekeverik a szezont a fazonnal.

Emanuele Renzininek Párizsban testközelből kellett átélnie, mit eredményez, ha összekeverik a szezont a fazonnal.
A miniszterelnök azt is szóvá tette, bizonyos szempontból nagyobb dolgot tett már Hámori, mint a világhírű amerikai bokszoló, aki ajándékot is küldött neki.
Klubot váltott az olimpiai ötödik helyezett ökölvívó.
Teljesült az egyik legfontosabb kritérium.
Egyes vélemények szerint példátlan büntetéssel kellene lesújtani az olimpia botrányhősére.
„Volt egy-két álmatlan éjszakánk, amikor kiderült, hogy Imané Halif lesz Luca lányunk következő ellenfele” – mondta az édesanya.
A párizsi olimpián ötödikként végző ökölvívó csodálatos, egyben sorsfordító évet zár, de az igazán komoly változás csak most következik az életében.
A Magyar Ökölvívó Szakszövetség szerdától szombatig a budapesti Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnokban rendezi az országos ökölvívó-bajnokságot.
A Magyar Ökölvívó Szakszövetség frissen megválasztott elnöke az égető válságmenedzselésről, Erdei Zsolttal való barátságáról és az Imane Helif-ügyről is őszintén beszélt lapunknak.
Az olimpiai bajnok bokszoló felháborodott, amiért újra címlapokra került, továbbra is kitart amellett, hogy ő nő.
A sportoló a Dunaújvárosi Ökölvívó SE vendégeként tartott élménybeszámolót.
A nők között olimpiai bajnok ökölvívó mintha direkt hergelné a közvéleményt...
A párizsi ötödik helyezett magyar ökölvívó teljesítette régi fogadalmát.
Az egész ország érte szorított, olimpikontársai küldtek neki biztató üzenetet. Interjúnk kezdetekről, párizsi élményekről és a nagy médiazaj kísérte, Helif elleni mérkőzésről.
Az IBA nem kertelt a döntését illetően.
Kiderült az is, hogy Hámori Luca indul-e az világbajnokságon.
A fogyatékkal élő sportolók párizsi seregszemléjén a magyar válogatott 39 fős delegációval vesz részt. Hámori Luca jókívánságait küldte a mieinknek.
Az algír bokszoló a kínai Yang Lui ellen szerezte meg az aranyérmet.
Nyugodtan mondhatjuk: a párizsi olimpia egycsapásra világszerte ismertté tette az első magyar női olimpikon ökölvívót!
Nagy meglepetést okoztak a nemi tesztek eredményei.