
szovjet megszállás

Szakály Sándor április 4-ről: Tisztázni kellene már, hogy megszállás történt

Az MTA doktora szerint „nem kell a rablóból hőst csinálni”.

Már idén milliónyi orosz fiatal biflázza majd a szovjet „igazságot” térségünkről, sőt – tanulni fog a „fasiszta” pesti srácokról is

A mindenkori történelemoktatás igenis indoktrinál. A diákok egyszer mindenképpen megtanulják, aztán minimum egyszer, az érettségin vissza is adják a bemagolt dolgokat. Veczán Zoltán írása.


