Meg ilyet: »Na most akkor mi van a véletlen szavazással????? Mit csináltak az elvtársaid? Hogy kell ezt most érteni???? Totálkáros vagyok!!!! Mondjanak le, adják át a helyüket, történjen valami, különben hiteltelenek!«
Végtelenül szomorú vagyok.
A DK több sajtótájékoztatón és közleményben hívta fel a figyelmet a kormány hibáira, bűneire, mulasztásaira (tegnap éppen én). Bejelentette, hogy vagyonosodási vizsgálatot indít az új trafiktulajdonosok ellen, ismét világossá tette, hogy nem támogatja az esztelen költekezést jelentő, az országot tönkre tevő budapesti olimpiai terveket. Bírálta Orbán barátainak újabb vagyongyarapodását. Jelezte, hogy az orvoshiány tragikus helyzetet teremt az egészségügyben, kritizálta Orbán terrorelhárító egységét. Készül a párt az év végi karitatív akcióira is. Számos szervezete indított gyűjtést rászoruló családok számára. Eközben dolgoznak a munkacsoportok a párt új programján. Ebből belső vitákat is tervez, hogy a februári kongresszus a lehető legjobb javaslatcsomagot tegye le az ország asztalára.