Vége a hűsölésnek, a héten ránk rúgja az ajtót az igazi kánikula

A hétvégi hidegfront után fokozatos melegedés várható, a hét végére több helyen 35 fok fölé emelkedhet a hőmérséklet.


A hétvégi hidegfront után fokozatos melegedés várható, a hét végére több helyen 35 fok fölé emelkedhet a hőmérséklet.


A hidegfront után kisüt a nap, de nem mindenhol ússzuk meg az esőt.



Egy csapásra tűnik majd el a meleg.


Szlovéniában jégesőt és villámárvízet hagyott maga után a vihar, Ausztriában fákat csavart ki a szél, a bécsi repülőtéren nem tudtak leszállni a gépek.


Hiába a kellemes, napos idő, délután erősödő szélre, lehűlésre és záporokra számíthatunk.


Iszonyú kemény időszak kezdődik a hidegfrontra érzékenyek számára.



Kiadták a narancs riasztást.


A hét napos idővel indul, kedden egy markáns hidegfront vonul át, majd fokozatosan stabilizálódik az időjárás.


Megjött a hidegfront: vége a kánikulának, de jönnek a viharok!



Nagy meglepetéseket hozhat a hétvége.


Hétfő este újból „orros” hidegfront vonul át felettünk.


Hasznos vihar-kisokost tett közzé a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.


Jégeső, orkán erejű szél és riasztások hat vármegyében.


A frontérzékenyek nehéz napnak néznek elébe.


Szerdán hidegfront vonul át az országon, de csapadék és lehűlés helyett csak erős szél várható, miközben lassú felmelegedés kezdődik.


Az előrejelzés szerint egy kisebb megtorpanás után szombaton fokozódik a kánikula és strandidőben lesz részünk.


A hétvégén végre elrakhatjuk az esernyőket.
