A magyar óbaloldal vége elkezdődött, és nem kár érte egyáltalán.
Végjáték, snitt 2. Kuba elnöke, Miguel Díaz-Canel 2022. március 13-án a kubai köztévében egy kétajtós szekrényre szabott, halványzöld, zsebes dédapaingben, artikulációs bázisát csak részben uralma alatt tartva részletezi, mekkorát haraptak belé a hazugságok, melyekben a kubai kommunisták a forradalmuk, de legalábbis a Szovjetunió bukása óta élnek. S bejelenti, hogy a több hónapja tartó olajblokád és energiaválság miatt tárgyalásokba kezdtek az Egyesült Államokkal, hogy „megoldásokat keressenek dialógus révén a két nemzet közötti bilaterális nézetkülönbségekre”. A kubai kommunisták vége elkezdődött, és nem kár értük egyáltalán.
Hazugságok, snitt 1. „Amíg Magyarországon demokrácia volt, addig azért mentünk az európai növekedéssel rengeteg hibával, bajjal, macerával együtt, és 2010 óta meg folyamatosan lemaradunk” – copyright Dobrev Delulu Klára, 2026. Ez itt az a hazugság, amivel az Orbán-korszak ellenzéki pártjai sírba vitték saját magukat: