Őrjöngenek a közösségi oldalakon, miután Kamala Harris alelnökjelöltje melegnek titulálta Elon Muskot
Áll a bál Amerikában: Tim Walztól nem idegenek a hasonló kijelentések, korábban Orbán Viktort is „diktátornak” titulálta.
Ha már nincs több vagy egyetlen érv sem, akkor oda lehet pörkölni, hogy az újságíró nem volt objektív, oszt' jó napot.
„Azt írja Balavány György: »Hosszú, háborús időszak volt ez, aminek legvéresebb részét a jobboldali lövészárokban hasaltam végig. Örülök, hogy vége. (...) Ami engem illet, nem vagyok többé jobboldali. Nem is szeretnék jobboldali Magyarországon élni. Azon szeretnénk dolgozni a munkatársaimmal, hogy akik ebben a hazában élnek együtt, és nagyjából ugyanazok a problémáik, ne ilyen meg olyan oldaliak legyenek többé, és ne ilyen meg olyan isták, hanem csak emberek legyenek, akik jé, észreveszik egymást.«
Érteni vélem, amit a kolléga ír vagy írni akart, abban viszont egészen biztos vagyok, hogy ez a »nem vagyok többé jobboldali«, pláne a »nem szeretnék jobboldali Magyarországon élni« kitétel a célközönség soraiban - ugye, keresztény hírportálról van szó - komoly fejtörést fog okozni. Mindenesetre furcsa, hogy Magyarországon, ahol boldog-boldogtalan eszeveszetten politizál, és a költségvetéshez meg a magánnyugdíjpénztárak működéséhez még a focinál is többen és jobban értenek, valahogy nem bírunk megküzdeni az ilyen-olyan oldalisággal. Soha nem voltam semmilyen pártnak a tagja - tömegek hiszik, hogy ez a legjobb belépő, és el kell ájulni ekkora függetlenség hallatán, mintha rendkívüli dolog volna, hogy valaki nem csinált valamit.(...)
A közhangulatból épül aztán az objektív média feltétlen imádata. Hogy az objektív média egyébként milyen, azt senki sem tudja megmondani, de a tisztázatlan fogalom mindent verő überfegyverként jól jön a vitákban: ha már nincs több vagy egyetlen érv sem, akkor oda lehet pörkölni, hogy az újságíró nem volt objektív, oszt' jó napot. Nekem már azt is a fejemhez vágták, hogy nem volt objektív a kritikám.”