Grúz lányok éneklik a Tavaszi szélt

2017. március 17. 15:18

A Trio Mandili nevű grúz lány énektrió magyar népdallal köszönti hazai kedvelőit.

2017. március 17. 15:18

 

Összesen 59 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
babangida
2017. március 18. 22:32
czuki
Válasz erre
0
2
zolka50.50
2017. március 17. 20:22
Elkéstetek, mandi. Amíg a momentum PR-ját csináltátok, az egész ország megnézte ezt a videót.
Válasz erre
8
1
alex44
2017. március 17. 17:35
Helyesek aranyosak voltak, nagyon rendben volt ez így.
Válasz erre
14
2
pemete jakab
2017. március 17. 16:51
Bár nem tartozik szorosan ide, de ha a tavaszi szál vizet áraszt, akkor a Fidesz meg a "jól tervezettséggel és olcsósággal" újabb milliárdokat a vizes-vb-re. Ilyen nincs, és mégis van, mert ez Abszurdisztán. http://index.hu/gazdasag/2017/03/17/a_vizes_vb-n_elfelejtettek_hogy_kell_toronyugrast_is_csinalni/
Válasz erre
2
23
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!