Mesterházy Ernő

2010. február 03. 16:41

Befeketült az SZDSZ szürke eminenciása: a BKV-ügyben gyanúsított lett Mesterházy Ernő, Demszky Gábor bizalmas jobbkeze is. Nem lennénk liberális macherek ezeken a nehéz napokon.

2010. február 03. 16:41
Rajcsányi Gellért
Rajcsányi Gellért
Mesterházy saját bevallása szerint nem egy olyan érdekes személyiség, akivel foglalkoznia kellene a sajtónak. A politikus-tanácsadó-üzletember az SZDSZ magját alkotó nyolcvanas évekbeli földalatti mozgalomban is részt vett, de a rendszerváltás után ráérzett az üzleti életre: az urbánus entellektüellek által egy időben agyonhájpolt Bahia ruhaboltok és zenekiadó főnökeként ért el szép sikereket. A Demszkyvel töltött hosszú évek alatt azonban neve összefonódott a szép múltú liberális párttal. És a mai hírek szerint a fővárosi közlekedési vállalattal is: BKV ügyek kapcsán lett gyanúsított ez a szerény üzletember.

Összesen 4 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Bladecatcher
2010. február 07. 19:53
Már csak a Bahiáért megérdemelné a sittet.
davkedav
2010. február 04. 09:39
MC Masterhouse inda jail?
lelkylola
2010. február 04. 09:37
Ernő és Attila rokonok?
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!