Miért nem indulnak Magyar Péterék az időközi önkormányzati választásokon?

Vajon mi lehet a háttérben?

Az MSZP politikusai együtt sétáltatták kutyáikat.

A Jobbik elnöke parizerrel, a DK elnöke lángossal az MSZP kutyákkal hódít a közösségi médiában.
Kunhalmi szombati bejegyzése tanúskodik a kutyák iránti szeretetéről, ahol Ujhely Istvánnal, akit a napokban többedjére álhírterjesztéssel vádoltak, közös selfien látszanak kutyáikkal. A selfienek a következő címet adta: Kutyabolondok.
Nyitókép: Kunhalmi Ágnes Facebook-oldala