A vétó az vétó, de ez most jó vétó

2026. június 24. 21:35

A magyar kormány vétója most azért jó vétó, mert a mostani magyar kormány csinálja.

2026. június 24. 21:35
null

„A vétó az vétó. De ez most – mint a Népszavától megtudhatjuk – jó vétó. Igaz ugyan, hogy Ukrajna csatlakozását lassítja, de a magyar kormány vétója most azért jó vétó, mert a mostani magyar kormány csinálja. Ha az előző csinálta volna, akkor rossz vétó lenne, ami elszigetelődést és Európa-ellenességet jelentene.

Az is mutatja, hogy ez a mostani vétó jó vétó – sőt, nagyon jó vétó -, mert ugyan a magyar kormány most is egyedül vétózott, de az újság megtudta, hogy többen titkos szimpátiával figyelték a magyarokat. Ez most igaz. Amikor az előző kormány mondta ugyanezt, akkor az nem volt igaz.”

Fotó: Mandiner/Földházi Árpád

 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 3 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
fpéter
2026. június 24. 22:15
Ú. Elolvasom mégegyszer. Oltári.
Válasz erre
2
0
fpéter
2026. június 24. 22:14
Oltári!
Válasz erre
1
0
olvaso9
2026. június 24. 21:57
Navracsics mindig betalál (mellesleg megnevettet)... ilyen volt a "némák pártja" jellemzése is... Jó a stílus, ilyen mozi (is) kell...
Válasz erre
8
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!