Ferencz Orsolya, a Fidesz volt országgyűlési képviselője meglátogatta Juhos Gábort és erős kritikákat fogalmazott meg Lázár Jánossal szemben.
A Facebook-oldalán úgy fogalmazott az ügyről, hogy „a sajtóból már megismerhette mindenki Juhos Gábor történetét, akinek az életét pokollá teszik Lázár János keresztény-konzervatív politikushoz – megítélésem szerint – méltatlan ingatlanszerzési törekvései.”
„Azokat, akik csak terhet jelentenek a politikai közösségünk számára, nem cipelhetjük magunkkal tovább, különben az április 12-i súlyos vereség nem egyszeri alkalom volt, és újra meg fog ismétlődni” – hangsúlyozta Ferencz Orsolya.