Sejtelmes poszttal jelentkezett Orbán Viktor: olyan kérdést tett fel, ami mindenkit érdekel (FOTÓ)

2025. november 19. 18:02

Ez nagyot is szólhat.

2025. november 19. 18:02
null

Na ebből mi lesz? – tette fel a kérdést sejtelmesen Orbán Viktor miniszterelnök legújabb közösségi-oldalán megosztott fotóján. A kép mellé a miniszterelnök ennyit fűzött hozzá: 

Van-e élet a halál után?”

Ezt is ajánljuk a témában

Nyitókép forrása: Orbán Viktor Facebook-oldala

Összesen 8 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Ízisz
2025. november 19. 19:58
Z. Gyurcsány tetszhalott állapotából poloska testében éledt újjá!!! 💯❗🤫
Válasz erre
3
0
Dixtroy
2025. november 19. 19:41
Van-e egyáltalán élet a halál előtt?
Válasz erre
1
0
csulak
2025. november 19. 19:09
van, csak masfele nem olyan mint ez
Válasz erre
0
0
pollip
2025. november 19. 18:21
U19 lehet!
Válasz erre
0
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!