Most mi is támogathatjuk Soros György egyik leghűségesebb szervezetét, mindössze csak egy „Szabad” feliratú pólót kell vásárolnunk a Dorkotól tízezer forintért

2025. augusztus 20. 13:41

Több kérdést is feltettünk ezzel kapcsolatban a márkának, azonban eddig nem kaptuk válaszokat.

2025. augusztus 20. 13:41
null

Ahogy korábbi cikkünkben már beszámoltunk róla, a Dorko ruhamárka a TASZ-szal közösen új, „Szabad” feliratú kollekciót dobott piacra, bár korábban a ruhamárka nem vállalt politikai együttműködéseket. A cikkünkben jeleztük: mivel a Dorko korábban nem exponálta magát közéleti kérdésekben, és politikai szervezetekkel sem kötött együttműködési megállapodást, több kérdéssel is fordultunk a céghez, hogy megtudjuk, 

miért kezdtek együttműködésbe a TASZ-szal?

Kérdéseinkre eddig nem kaptunk válaszokat, amint ez megtörténik, beszámolunk róla. 

Közben a márka hírlevelében újabb információkat tettek közzé a kollaborációról, amelyben azt írják: „a póló nyeresége 100%-ban a TASZ-hoz kerül”. Tehát – gyors fejszámolás után – a 200 db-os limitált kollekció összértéke 2 millió forint, miután egy darab pólóért nem kevesebb, mint 10 ezer forintot kell kifizetni. Az azonban kérdés, hogy ebből mennyi a nyereség – de feltehetően nem kevés, hiszen a „magyar” márka cipőit például Kínában gyártatja. 

Nyitókép: Képernyőfotó

 

Összesen 39 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Hobbi.Gilda
2025. augusztus 21. 14:41 Szerkesztve
Amennyiben a DRK betűk közé egy "A" betűt írunk - értelmét nyeri a cég dizájnjában használt fekete szín: DARK (side)
Válasz erre
0
0
XTRO
2025. augusztus 20. 17:36
A kurva anyátok szabadok, póló nincs esetleg ???
Válasz erre
1
0
dupree
2025. augusztus 20. 17:35
Eddig se vettem, ezután főleg nem fogom.
Válasz erre
0
0
2025. augusztus 20. 17:07 Szerkesztve
Minden esetre át kellett volna gondolni a cégnek ezt a dolgot..Lehet meg kéne szabadulniuk attól aki ezt a bizniszt intézte, ugyanis a dorkó a magyar csapatsportok mez stb.szállítója és nem biztos, hogy ez a fajta kormány ellenesség jót tesz az üzletüknek... Nem is értem... Magán cégeknél alap, hogy semmi politika, mert csak gond lehet belőle. Igaz ez pro és kontra is...
Válasz erre
4
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!