„Minden este be fogok mutatni egy-két kirívóan manipulatív és elfogult tudósítást az előző esti híradóból” – jelentette be Facebook-oldalán Hadházy Ákos. A „független” országgyűlési képviselő szerint 2018 és 2022 között összesen kétszer szerepelhetett élő adásban ellenzéki vezető politikus, miközben
Orbán Viktor hetente szónokolhatott hosszan a rádióban”.
Hadházy azt is kifejtette: addig nem beszélhetünk tiszta választásokról, amíg nincsen konszenzusos vezető a közmédia élén, ezért „a következő hónapban néhány mazochista honfitársunk minden nap megnézi a híradót, hogy összeírja a legkirívóbb hazugságokat és ferdítéseket”.