Jól tudja ezt a főpolgármester is, ezért menteni próbálta a menthetőt, és a Facebookon
azt kérte a budapestiektől, hogy ha tehetik, válasszák a közösségi közlekedést.
, hogy ha tehetik, válasszák a közösségi közlekedést.Karácsony Gergely azt írta, azért, hogy minden család számára valódi alternatíva legyen az autózás helyett a közösségi közlekedés használata, kezdeményezte a 14 éven aluliak ingyenes közlekedését, és bízik a Fővárosi Közgyűlés bölcsességében, így akár már csütörtök reggel ingyen utazhatnak a 14 évnél fiatalabbak a BKK járatain.