Jönnek a nagykövetcserék: 37 visszahívásról döntött a kormány

A Külügyminisztérium 37 misszióvezetőt rendel haza – jelentette be Orbán Anita külügyminiszter.

Újabb két magyar állampolgár került biztonságba.

„Újabb jó hír a szudáni evakuációs akció kapcsán! Újabb két magyar állampolgár került biztonságba.
A kairói nagykövetségünk munkatársai már fel is vették honfitársainkat a megbeszélt találkozási ponton, a szudáni-egyiptomi határ egyiptomi oldalán.”
Nyitókép: Szijjártó Péter Facebook-oldala
***