Hoppá: Trump egy tollvonással feloldotta a JFK, RFK és MLK akták titkosítását: „Minden nyilvánosságra kerül!” (VIDEÓ)
Nyilvánosságra kerülnek a John F. Kennedy, Robert Kennedy és Martin Luther King Jr. meggyilkolásával kapcsolatos akták.
A nyertes republikánusok egyes vezérei azon serénykedtek, hogy miként kellene Trumpot még a választások előtt letakarítani a pályáról.
„Az amerikaiaknak ez a vezérmondat és a kísérő mondatok egyértelműen azt sugallják, hogy Trump szívesen szakítana az Egyesült Államok immár egy évszázados világhatalmi pozíciójával, mert ennek költségei szerinte hamarosan romba döntik az amerikai nemzetállamot. Tömören szólva, a trumpi üzenetek arról szóltak, hogy jelentős jövedelemátcsoportosítás van tervbe véve a világhatalmi Amerika terhére és a nemzetállami Amerika javára. Világos, hogy ez nem egy egyszerű hatalmi átrendezést jelent a kétpárti amerikai politikai rendszer egyik pártjától a másikra, hanem gyökeres változást. Trump megválasztása óta azzal bajlódik, hogy az amerikai politikai szerkezet mindkét pártja világbirodalmi berendezkedésű és érdekcentrumú, noha árnyalatbeli különbségek megfigyelhetők. Ez már a választási kampányban is látható volt. A nyertes republikánusok egyes vezérei azon serénykedtek, hogy miként kellene Trumpot még a választások előtt letakarítani a pályáról. Mi több, a republikánusok ikonjai, mint például a Bush család, nyilvánosan kijelentették, hogy az ellenjelölt Hillary Clintonra fognak szavazni, jelezvén az amerikai politikai elit világbirodalmi elkötelezettségét, sőt, ellenjelöltet is futtattak saját soraikból.
Fél év elteltével érdemes áttekinteni, hogy miként halad a projekt. Tény, hogy Trump bejelentette kilépését a párizsi klímaegyezményből. Erről szinte a világ teljes közvéleménye értesült, rendkívül negatív hír formájában. Kevés viszont az információ arról, hogy ez nem azt jelenti, hogy az Egyesült Államok ezután fokozza a káros anyagok légkörbe juttatását. Éppen ellenkezőleg, ütemesen halad olyan energiaszerkezet felé, amiből sokkal kevesebb káros kibocsátás lesz, és van már ma is. A NATO-szövetségeseknek is feladta a leckét, amit komolyan is vettek. A jelenleg a GDP egy százaléka körüli honvédelmi kiadások kötelező duplázása óriási összegeket jelent, amivel Amerika védelmi kiadásait csökkenteni lehet. Ezentúl az alapvetően amerikai technikai bázison működő NATO-ból tízmilliárdos megrendelések várhatók.”