Több pénzt öntöttek a németek az oktatásba, mint a magyar GDP, mégis siralmasak az eredmények

Mindez nem független a tömeges bevándorlástól sem, mutatjuk a részleteket!

Újratervezés nincs. Csak maszatolás. Úgy érzem, egy felelőtlen kísérletezés részeseivé váltunk az oktatásban. És az igazi áldozatok ebben nem mi, pedagógusok vagyunk. Hanem a gyerekek.
„Megváltozott a tananyag, a kulturális tartalmak vitatható újraértelmezésével, ott a tankönyvpiac átalakítása, az egész napos iskola bevezetése, no és a KLIK, a pedagógus-minősítés, a kapkodás, a hibáztatás, a fenyegetés, a hülye gumicsontok kedélyborzoló bedobása, a politikai alapú igazgatócserék, az erőfitogtatások, az integrált oktatás elengedése, a technikai feltételek hiánya, az oktatás hangsúlyainak feltételek nélküli eltolása, stb… hosszasan lehetne folytatni a sort.