Advent idején különösen kínos, ahogy a baloldal igyekszik félremagyarázni a számokat, a valóságot meg figyelmen kívül hagyják
Nem, a GDP-ből képzett fogyasztási mutató NEM a szegénységet méri! Szalai Piroska elemzése.
Nem, a GDP-ből képzett fogyasztási mutató NEM a szegénységet méri! Szalai Piroska elemzése.
A korábbi főpolgármester-jelölt szerint a HVG írása „olyannyira vak és süket a budapesti közállapotokra”, hogy muszáj volt a benne szereplő tévedésekre reagáljon.
Nemrég még azzal volt tele a brüsszeli lap, hogy Románia jobb hazánknál, most meg már arról szól a fáma, hogy miért volt dühös a román átlagszavazó.
Inkább használják arra a szürkeállományukat, hogy a hazai szegénység még tovább csökkenjen – nagyobb hasznát vennénk ennek. Varga Mátyás Zsolt írása.
Az alternatív élelmiszer sárból, vízből margarinból és sóból készül.
Az Euractiv számolt be a helyzetről, térségünk és nyugati országok is érintettek.
Hiába riogatnak az ellenkezőjével, a statisztikák szerint az unió átlagánál jobban állunk.
A szerző ebben az új novelláskötetében sem hazudtolja meg önmagát, most is kiváló írások gyűjteményét kapjuk, némelyik egyenesen sziporkázó.
Az Eurostat szerdán közzétett jelentése szerint nagyon rossz helyzetben vannak a keleti szomszédaink.
Nem lettünk még szegényebbek náluk, bármit is ír vagy sugall a balos sajtó. Nézzük, mi maradt ki az elemzésükből!
2010 óta sehol se javultak annyit az Unióban, mint hazánk.
Két lölőzés és jachtleleplezés közben akár végig is lehetne gondolni, hogy vajon tényleg a minél magasabb és látványosabb fogyasztás-e a lényeg. Francesca Rivafinoli írása.
Az ellenzék szakértői már tíz éve minden karácsony környékén riogatni kezdenek.
Végül is az ukrán piac helyére be kell lépni, létminimum alatt élő nők pedig vannak bőven az országban. Ki akar fogadni, hogy megálmodtam a jövőt?
A helyzetet valószínűleg rontja a folyamatosan növekvő infláció, az energiaválság, a költségvetési kiigazítások, az uniós források befagyasztása