Lannert Judit megszünteti a Nemzeti Közszolgálati Egyetem pedagógusképzését

„Az álláspontunk világos: a Nemzeti Közszolgálati Egyetem pedagógus-továbbképzési monopóliumát megszüntetjük” – írta az oktatási és gyermekügyi miniszter.


„Az álláspontunk világos: a Nemzeti Közszolgálati Egyetem pedagógus-továbbképzési monopóliumát megszüntetjük” – írta az oktatási és gyermekügyi miniszter.


A felvi.hu közleményéből az is kiderült, hogy a gazdasági, a műszaki és az informatikai képzések mellett felkapottak a pedagógusképzések is.


A pedagógusképzési terület a második legnépszerűbb, a modellváltó egyetemekre akarnak a legtöbben bejutni.


Megírták, hogy csak 5 fő jelentkezett kémiatanárnak, ami egyszerű hazugság. Interjú.

