Meg ne kövezzen senki e morfondírozásért. Biztos a lépték nyomott agyon és komorított el, amely akármennyivel is nagyobb idekint, nem mértéke az értéknek.
A gazdasági szereplők olyanok, hogyha háború van, akkor óvatosak, hogyha jön a béke, és lehet üzletelni, befektetni, lehet kockáztatni, van értelme vállalkozni, akkor megindulnak.
A miniszterelnök politikai igazgatója a Kossuth rádióban „nyugtalanító megszólalásoknak” nevezte a nyugdíjakkal összefüggésben Brüsszelből és a magyar ellenzéktől érkező kritikákat.
p
2
1
3
Hírlevél-feliratkozás
Ne maradjon le a Mandiner cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.
Összesen 2 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
davkedav
2010. február 05. 08:27
Kapitalizmus: Szeretem!
Sicko:
Költség: 8 millió dollár
Bevétel: 36 millió dollár
Bowling for Columbine:
Költség: 4 millió dollár
Bevétel: 58 millió dollár
Fahrenheit 9/11:
Költség: 6 millió dollár
Bevétel: 222 millió dollár
Összbevétel: $316 000 000 = 62 252 000 000 forintocska. (Minden filmjének ő volt a producere.)
Persze, hogy fülig szerelmes Moore a kapitalizmusba, hisz ő is egy sikeres, virtigli kapitalista: „rendszerkritikára” fogékony fogyasztók szükségleteinek fölismerésével, és ezeknek az igényeknek bugyuta filmecskék legyártásával való kielégítésével foglalkozik.
Tegnap láttam, ritka szarra sikerült, közhelyekkel, demagógiával telezsúfolva.
Pedig a témaválasztás egyáltalán nem rossz, sőt!, de ez nagyon gyengére sikerült.