Figyelmeztették a magyarokat: nyíltan kimondták, hazánk sorsáról kell most dönteni (VIDEÓ)
„A tét nagy, mert Ukrajna EU-tagsága teljesen tönkretenné Magyarországot, a magyar gazdaságot” – szögezte le Hidvéghi Balázs.

Biró Marcell nemzetbiztonsági vezetőkkel és szakemberekkel is tárgyalt.

Sikeres kétoldalú tárgyalásokat folytatott az Egyesült Államokban Orbán Viktor nemzetbiztonsági főtanácsadója. Biró Marcellt kollégája, Mike Waltz fogadta Washingtonban, magyar idő szerint hétfőn – írta a Magyar Nemzet kedden.
A tárgyalásokon elsősorban a két országot érintő nemzetbiztonsági, védelmi, geopolitikai és geostratégiai témák kerültek napirendre.

A felek egyebek mellett egyetértettek abban, hogy az orosz–ukrán háború lezárásában a mihamarabbi békés rendezés lehet az egyetlen cél.
Biró Marcell ezután nemzetbiztonsági vezetőkkel és szakemberekkel folytatott megbeszéléseket – írta a Magyar Nemzet.
Ezt is ajánljuk a témában
„A tét nagy, mert Ukrajna EU-tagsága teljesen tönkretenné Magyarországot, a magyar gazdaságot” – szögezte le Hidvéghi Balázs.

(MTI)
A nyitókép illusztráció. Fotó: Orbán Viktor Facebook-oldala

Kapcsolódó cikkek a Háború Ukrajnában aktában.

Az ukrán elnök kerek-perec kimondta azt is, ami szerinte eldönti a háború kimenetelét.


Orosz közlések szerint Ukrajna több száz drónnal támadta az ország területét az éjszaka folyamán.


A hatóságok arra kérték a lakosokat, hogy húzódjanak óvóhelyre, és a levegőbe került füst miatt tartsák zárva az ablakokat.
