
Ukrán belügyminisztérium: civilek mentése közben támadtak az oroszok Herszonban
2023. június 06. 13:02
A kahovkai gát felrobbantása óta folyamatosan evakuálják az embereket a városból.

Az ukrán belügyminisztérium szerint miközben a mentőalakulatok civileket evakuálnak Herszon városából, az orosz erők támadást intéztek ellenük. A jelentések szerint
két herszoni rendőr megsebesült az orosz tüzérségi tűzben.
Mint ismert, az ukránok szerint az oroszok éjszaka felrobbantották a kahovkai vízerőművet, most pedig megkezdődött a lakosság evakuálása a veszélyes területekről, amelyekre árvízveszély leselkedik Herszon régióban.
Nyitókép: MTI/EPA/Oleg Petraszjuk
Összesen 44 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
MZ/X
2023. június 06. 14:56
Szóval civilek közé rejtőznek a hős hohol nácik...
Válasz erre
1
1
Brandon the great Negro
2023. június 06. 14:33
Ezek speciális tüzérségi lövedékek, csak civilek sérülnek tőle.
Válasz erre
1
2
mokány
2023. június 06. 14:32
Dnyeper .
Karibi kalózok az Etelközben .
Válasz erre
0
0
nempolitizálok
2023. június 06. 14:14
Lehet, hogy az tévesztette meg őket hogy Leopárdokkal menekítették a civileket az ukránok.
Válasz erre
1
2







