„A miniszterelnöktől nem várunk igazából semmit” – Orbán Viktor ismét megszólalt a Szőlő utcai botrányról (VIDEÓ)

A volt kormányfő a Hír Tv-nek adott exkluzív interjút.

„Minden kiásott tő spenóttal” kíván üzenni a független képviselő Orbán Viktornak.

Negyedik napját tölti napszámban Hadházy Ákos a szekszárdi Kolping Iskolában, ebből az alkalomból posztolt közösségi oldalára.
Spenótszedés újratöltve. Én ma itt tüntettem, hamarosan tüntessenek Önök is!”
– üzente a képviselő, aki Jámbor András június 5-i, Hősök terén tartandó tüntetésére hívja az embereket bejegyzésében.
Én pedig minden kiásott tő spenóttal elmondom: Orbán kifejezetten fél a tüntetésektől”
– írta Hadházy.
Nyitókép: Facebook