Az álgyermekvédő
Nem az együttérzés, a jobbító szándék vezeti, ő csak balhét akar, és el akarja hitetni mindazokkal, akik még hatása alatt kornyadoznak, hogy ezért is Orbán meg a kormány a hibás.
Emlékeztetnénk a kedves olvasót, hogy Friedrich Engels, a kommunizmus egyik megalapozója fejében fogant meg az a sötét eszme, amit Fekete-Győr számon kér a magyar embereken.
„Hadüzenet ez a család intézményének, ami a társadalmunk alapját képezi. Pökhendi kinyilatkoztatása annak, hogy a Momentum semmit, de semmit nem fog szentnek tartani és a fiatalság arcába vágja, hogy ha nem ért egyet vele abban, hogy a család bármire vonatkozhat, akkor idejét múlt, múlt századi és kirekesztő. A bolsevik retorikája szerint csak két fajta ember létezik, aki és együtt fog vele menetelni a homoszexuális gőgmenetben és aki reakciós, múltszázadi, anakronisztikus. Aki nem menetel Fekete-Győr elvtárssal annak nincs helye ebben a korban, a jelenben, aminek a játékszabályait a balliberális törpepárt akarja a szánkba rágni.
Hiszi, hogy a történelemnek előre meghatározott iránya van és egyszer eljön a kor, amikor nem lesz már szükség o̶s̶z̶t̶á̶l̶y̶h̶a̶r̶c̶r̶a pride-ra mert mindenki úgy fog gondolkodni a családról, ahogy a momentumosok, és megvalósul az egyenlőség (ahogy azt ők elképzelik). Fekete-Győr kioktató hangnemben azt is a nézők orrára köti, hogy szerinte a szerelemnek nincs neme. Töprengjünk csak el ezen az aranyköpésen is. A szexnek tehát nincs szexusa. A szerelemnek nincs neme? Hát mije van?
Érvelésének csúcspontján Justin Trudeau-i »magasságokba« emelkedik. Miért lehet az a család, aminek ő akarja? »Mert a XXI. században élünk, és mert 2017-et írunk.«
Köszönjük András. Rendkívül meggyőző. Tehát az idő parancsszava szólalt most meg. Emlékeztetnénk a kedves olvasót, hogy Friedrich Engels, a kommunizmus egyik megalapozója fejében fogant meg az a sötét eszme, amit Fekete-Győr számon kér a magyar embereken. Eszerint a családot történetiségében kell vizsgálni és be kell bizonyítani, hogy egy képlékeny, állandóan változó intézmény, egy társadalmi konstrukció, amin kényünk-kedvünk szerint változtathatunk. Kíváncsian várjuk, magántulajdon és az állam intézménye ellen mikor hívja harcba elvtársait Fekete-Győr. Engels nem állt meg a családnál, feltételezzük, hogy ifjú tanítványa sem fog...”