
Így fogadták az idősek az Erzsébet-utalványt
2017. január 09. 07:02
Közösségi rövidfilm készült a kormány karácsonyi ajándékát átvevő idősekről. Van, aki örült neki, de olyan is van, aki jótékonysági célra ajánlotta fel az összeget.
2016 karácsonyán minden nyugdíjas tízezer forintnyi Erzsébet-utalványt kapott a kormánytól. Dokumentumfilmesek készítettek közösségi filmet az idősekről, akik megkapták az utalványt. Kuncze Gábor is megkapta a magáét.
Összesen 152 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
yes_we_can
2017. január 10. 02:15
Feljánlották,aztán kimentek a Blahára,sorbaálltak az ételosztásnál szomrú képpel,bizonyítva a zorbán szívtelenségét és Kádárapánk utolérhetetlenségét.
Válasz erre
4
0
Text adósság
2017. január 09. 23:13
Én eladtam az enyémet Fél Áron, így legalább tudok rajta italt venni, Gubó bácsinak.
Válasz erre
4
1
Berecskereki
2017. január 09. 22:06
"Kuncze Gábor is megkapta a magáé"
Ötven botütést?
Válasz erre
3
0
Negue
2017. január 09. 18:42
Mindent be lehet állítani jónak, és rossznak, de hogy mit lehet azon háborogni, hogy adnak váratlanul 10.000 forintot, az rejtély!!!
A néni, aki a feketeruhás nővérnek adja....hihetetlen! Aki gyűlölni akar az gyűlölni is fog mindenáron. Ilyen az ember.Sajnos.
Válasz erre
9
0






