A Fradi kőkemény rangadókkal kezdi a tavaszt – ezekkel a meccsekkel rajtol az NB I!

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az NB I következő öt fordulójának menetrendjét.


A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az NB I következő öt fordulójának menetrendjét.


A képet árnyalja, hogy csak a kapusok között vannak tehetséges fiatal játékosaink.


Az ifjúsági Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében csap össze a Puskás Akadémia a birminghami riválissal.


A címvédő Fradi eddig hibátlan az NB I-ben, de egy brüsszeli vereség után fogadja az idén már nemzetközi porondon is bizonyító legfőbb kihívóját. Hornyák Zsolt, Pascal Jansen, Nagy Zsolt, Gruber Zsombor – összegyűjtöttük, hogyan várják a nagy meccset a főszereplők.


Az olasz sajtó szerint is csak nagy szerencsével tudta kiverni a Puskás Akadémiát a Konferencia-ligából az Serie A sztárcsapat. Helyszíni riport Felcsútról.


Tizenegyesekkel maradt alul a Fiorentina ellen a Puskás Akadémia. Az edző büszke és azt is elmondta, miért dühös... Az olasz lapok nem kímélik a firenzeieket, egyedül a hős spanyol kapust méltatják.


A magyar válogatott kerettag Nagy Zsolt és társai nem akármilyen támogatást kapnak az olaszok ellen.


Ilyen még sosem volt! Három kupacsapatunk is főtáblára kerülhet a nemzetközi kupákban. Van-e erre reális esély? A Mandiner által megkérdezett szakemberek elárulják!


Ha a következő ellenfelén is túljut, a Ferencváros az Európa Liga, míg a Paks és a Puskás Akadémia a Konferencialiga csoportkörébe jut. Lássuk a listát!


A Puskás Akadémia vezetőedzője az NB I csúcstartója: 2019 nyara óta irányítja a felcsúti együttest.


A Ferencváros elnöke a felcsúti döntetlen után érthetően nincs a legvidámabb hangulatban, de a klub drukkerei sem lehettek igazán elégedettek a legutóbbi mérkőzés eredményével, amit kommentben is jeleztek.


Mivel a Fradi két vereség után a Puskás Akadémia otthonában is csak egy döntetlenre volt képes, a Paks két pont előnnyel vezeti a mezőnyt, a bajnokcsapat pedig lohol utána...


Két hét szünet után ismét a hazai élvonalra terelődik a figyelem.


„Különleges meccs, különleges körülmények” – fogalmazott az Izrael – Svájc selejtező kapcsán a lap.


A Ferencváros vezetőedzője nem kertelt, miután már a bajnokság második mérkőzésén elszenvedte első vereségét a zöld-fehér csapat.
