Bronzérmes a Ferencváros a Bajnokok Ligájában, de ennek nem minden magyar örül

Zalánki Gergő és Angyal Dániel csapatát győzték le a bronzmérkőzésen a zöld-fehérek.


Zalánki Gergő és Angyal Dániel csapatát győzték le a bronzmérkőzésen a zöld-fehérek.


A zöld-fehérek ötméterespárbajban maradtak alul a görög Olympiakosszal szemben.


80 percet kapott a magyar csatár a rangadón.


Az Olympiakosz elleni rangadón talált be – naná, hogy fejjel!


Vajon sikerül-e Varga Barnabásnak is?


Ezúttal az Olympiakosz.


A zöld-fehérek klublegendája elárulta az Olimpiakosz elleni sikerreceptet.


„Igazi poklot akarok hazai pályán!” – jelentette ki Dejan Sztankovics.


Megyeri Balázs szerint a kiegyenlített erőviszonyok ellenére kiharcolja a továbbjutást a Ferencváros.

