Bajnokok Ligája

Ezek a csapatok lesznek a Fradi ellenfelei a Bajnokok Ligájában!

2020. október 1. 17:36
A Ferencváros a „G” csoportba került a Bajnokok Ligája csoportkörében.

Elkezdődött a BL-sorsolás, hamarosan kiderül kik lesznek a Ferencváros labdarúgócsapatának ellenfelei a Bajnokok Ligája csoportkörében. A BL csoportkörében 32 csapat szerepel, a 8 csoportba 4-4 csapatot sorsolnak.

A csapatokat tavalyi eredményeik és az UEFA-koefficiensük alapján a négy kalapból húzzák, a Fradi a negyedik kalapban szerepel.

G csoport: Juventus, Barcelona, Dinamo Kijev, Ferencváros

H csoport: Paris Saint-Germain, Manchester United, RB Leipzig, Istanbul Basaksehir

Címlapkép: MTI/Koszticsák Szilárd

Összesen 87 komment

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja.
Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi.

Jutalomjáték.

Hajrá Fradi!

Fantasztikus! Minden rúgott gól óriási eredmény, 3-4 pont pedig
egyenesen elképesztő lenne!

Ha Rebrovnak sikerül jól bemérni a kondit, meg lehet 4-5 pont is.
Fáj a lila szívem, hogy nekünk ilemre semmi esélyün k nincs, de azt kell mondanom: Előre Ferencváros, hajrá, magyarok!

A Fradinak csak azt kell csinálnia, amit legutóbb. az ötösön védekezni.

Itt nincs könnyű csoport / minden csoportban van legalább két bivalyerős csapat /, a Fradi csak jól jöhet ki a vetélkedésből, mert az "esélytelenek nyugalmával" játszhat.

22?
Az Aberdeen-meccs óta, a mikor hosszabbításban a kapusunkat kiállították, Szendreit?, és Zámbó Sanyi állt be védeni, így estünk ki, a Köln kiverése után.
Az Aberdeen pedig, Fergusonnal megnyerte a kupát.
Van az már lassan 40 éve is...

A Próféta beszéljen belőled. Én annak is örülnék, ha komoly küzdelemre tudnánk kényszeríteni az ellenfeleinket.

"A labda kerek, a mérkőzés 90 percig tart, minden más elmélet" - mondta egy másik híres tesitanár, Sepp Herberger.