Aztán Magyar szólt, hogy de nem, sőt éjáj meg tóni, és utána egy darabig azt kellett hajtani egy feszt, minden kérdésre, hogy atiszaazadócsökkentéspárTYA. Mintha nem is lett volna előtte egy többkulcsos MSZP-reminiszcencia. Mintha nem az ellenkezőjét mondták volna.
Na, most a Szigetnél van a lehetséges középső fázis. Hogy igenis milyen jól tették a tiszás fővárosi képviselők, hogy nem mentették meg a Szigetet, ez a legcsidili-csodálatosabb döntés! Ez is mutatja, hogy mennyivel jobb a Tisza, mint a Fidesz, mert nekik még a tartózkodásuk se olyan, mint a Fidesz tartózkodása! Az övék rózsaillatú!
Tehát: annyi lenne a kérésem, hogy ha esetleg Magyar Péter megint reggelig tunkolta magát a kommentek mákonyába, és mostanra kisütötte, hogy ők mégis megmentenék a Szigetet, akkor lécci, lécci, ne kelljen már mindenkinek úgy emlékezni, hogy ti mindig is, az elejitül fogva, üstöllést és miháncs a Sziget mellett álltatok.