Hogy mindehhez egykorvolt állítólagos »demokraták« tapsolnak, attól csak visszajön a reggeli.
Az viszont szerintem már a csalás büntetőjogi tényállását is kimeríti, hogy időközben több százmillió forintot bekasszíroztak úgy, hogy a kártyaelőfizetők egy része abban a hiszemben utalta a pénzét Magyar Péternek, hogy három hónapnyi tagdíjfizetés után majd beléphetnek a Tisza pártba.
Ehhez képest már említés szintjén sem kerül elő a tagfelvétel, vagy hogy a Tiszából valaha egy demokratikus, átlátható szervezet legyen. Az egri lángosozóba bejegyzett kamupártnak egyedülálló módon még az elnökségi tagjait sem ismerheti a nyilvánosság – rejtőzködnek, mint egy piramisjáték szervezői.