„Pont az ilyen aberráltak, moral insanity-k miatt tettük a p*dof*l*a bűntettét a gyilkosokéval egyenértékűvé a törvényekben. Kónya Endre a könyvírás helyett tehát jobban tenné, ha inkább bocsánatot kérne, és eltűnne örökre. Az ő élete nem vesszőfutás, hanem egy összeomlott, hányinger ízű bűn, kudarc és bukás. Egy morálon kívüli élet, ami minden iránytűjét elvesztette, és kilépett a normalitás egészéből. Senkit nem érdekel a magyarázkodása” – hangsúlyozta Kocsis Máté, aki azt is megjegyezte:
a bűnük mellesleg felépített egy Magyar Péter nevű ócska hazudozót a politikában!
„Szóval takarodjanak már el mindenki szeme elől, és örüljenek, hogy csak a régi törvények vonatkoztak a bűneikre! Hányok maguktól” – zárta bejegyzését a kormánypárti politikus.