a következő céljuk egy népszavazás kiírása.
„Ez a fő cél. De ez egy nagyon bonyolult folyamat, és hogy hol tartunk, arról nem beszélnék, nem szeretnék mindent kiteregetni” – mondta a műsorban, és persze kitért a politikára is. Bár noÁr úgy fogalmazott, hogy nem tervez pártpolitikai szerepvállalást, mégis azt gondolja, színészként a mindenkori kormány felé kell kritikával lennie.
Ha 2026-ban a Tisza fog nyerni, és nem teljesíti azokat a lépéseket – akár az autonóm oktatást, az egészségügy 500 milliárdos támogatását vagy az elszámoltatást –, akkor bele fog szállni – szögezte le.