Mindenki úgy osztotta ki a felelősséget erre vagy arra, hogy NEM TUDJUK, ki küldte a leveleket

2025. január 23. 16:53

Valaki rászánta az időt, hogy összegyűjtse több száz iskola e-mail címét. Minden egyéb közlés jelenleg tipp, blöff, spekuláció.

2025. január 23. 16:53
Ceglédi Zoltán
Ceglédi Zoltán
Facebook

„Most, hogy mindenki körbevádolt mindenkit, rögzítsük, hogy TÉNYKÉNT egyelőre ennyit tudunk: valaki rászánta az időt, hogy összegyűjtse több száz iskola (egyébként nyilvánosan elérhető) e-mail címét, és volt annyira gazember, hogy ezekre kiküldjön egy ostoba fenyegető levelet

Minden egyéb közlés jelenleg tipp, blöff, spekuláció. Az is, ami az ellenzéket, ami Brüsszelt vagy Moszkvát, és az is, ami a kormányt vádolja. Nem tudjuk, hogy ki volt. Remélem, hogy kiderül. Félek, hogy az sem fogja megingatni a ma vádaskodókat.

De ismét csak: mindenki úgy osztotta ki a felelősséget erre vagy arra, hogy NEM TUDJUK, ki küldte a leveleket.”

***

Ezt is ajánljuk a témában

 

Ezt is ajánljuk a témában

***

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 51 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Korrupt Kornél
2025. január 24. 17:41
És? Az iskoláknak minden ismeretlen levelet ki kell nyitni? Nem ezt szajkózzák állandóan, hogy nyisd ki, hanem azt: ismeretlent ne nyissak ki.
2025. január 24. 08:39 Szerkesztve
Nem olyan bonyolult címjegyzéket szerezni. Van az óvodákról, iskolákról, lakásszövetkezetekről, egyesületekről (amikor adózol), rengeteg témában. Árulják is ezeket.
tajoska
2025. január 24. 08:12
Az e-mail címeket nem kellett gyűjtögetni, azok egy helyen vannak a neten.
llnnhegyi
2025. január 24. 07:17 Szerkesztve
Apró villa Spinoza-ház Partizán tv Magyar kúria Szoros megfigyelés alatt Vészhelyzetnek megfelelően! ATV Start műsorában Krúg Emília, Szlazsánszky Ferenc kinyitották a hazugság ládákat,a hamisított hírekkel teli zsákokat! És durr bele mindent a nézők arcába.
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!