Igen, ellenszavazat és tartózkodás nélkül. Az ellenzéki frakciók egész nap nem voltak bent a szavazásnál, nem csak ennél a törvénynél. De a parlamenti vita során valamennyi frakció úgy foglalt állást, hogy egyetért, támogatja a törvényjavaslatot.
Tehát nem vettek részt a szavazásban az ellenzékiek, viszont támogatták.
Igen. A parlamenti általános és részletes vitában részt vettek az ellenzéki frakciók, hozzá is szóltak, támogatták. De már előtte széles körű egyeztetés folyt. A törvényjavaslatot két különböző stádiumban megküldtem valamennyi parlamenti frakciónak, és minden független parlamenti képviselőnek. Mindenki, aki bármilyen hatással lehetett rá, több alkalommal egyeztethetett, véleményt mondhatott. Úgy gondolom,