mint nemrégiben, amikor Kálmán Olgával mosolyog egy képen.
Ezt a DK-s politikussá vált egykori tévés még két-három évvel ezelőtt is nehezen tudta volna elképzelni, ahogy Kunhalmi Ágnes, az MSZP társelnöke sem, hogy ő is a Jobbik elnökének a segítségére szorul. Bár kétséges, hogy Budapesten mennyit jelent az egykori szélsőjobboldali párt támogatása, hiszen itt meglehetősen gyengék, de úgy látszik, a két baloldali politikus hölgy nem bíz semmit a véletlenre.
Van azonban a fővárosban néhány olyan körzet, ahol sem visszalépésekről, sem támogatásokról nem hallani, és a pártok közül is csak néhányan nevezték meg a jelöltjeiket. A legérdekesebbek közé tartozik Zugló, ahol annyit lehet tudni, hogy az MSZP Tóth Csabát indítja, aki már kétszer győzött egyéniben a parlamenti választáson. Arra lehetett számítani, hogy vele szemben egyáltalán nem, vagy nem komoly politikust indítanak a pártok, hiszen ő a szocialisták között erős embernek számít. Legalábbis helyben biztosan.