„Nagyon durva volt ezen gondolkozni” – Botka arról, hogy miért hosszabbított a Fradival

„Miután kinevezték Borbély Balázst, onnantól kezdtem el érezni azt, hogy van még esély arra, hogy itt maradhassak.”

Betonkeverőben készült a giroszhús egy illegális üzemben, amit a NÉBIH kapcsolt le. A felvételeket keleti dallamokkal tette hangulatossá hatóság.
Egy pest megyei húsnagykereskedést ellenőrzött december elején a NAV Pest Megyei Adóigazgatóságának megkeresésére a NÉBIH Kiemelt Ügyek Igazgatósága. Az eljárás során összesen több mint 22 tonna terméket foglaltak le a szakemberek, valamint felfedeztek egy engedély nélkül működő gyros előállító üzemet is. A rajtaütésről készült videót keleti ütemekkel varázsolta hangulatossá a hatóság.