Hiába az ukrán drónsikerek, a Donbászban nyomulnak előre az oroszok

Bár az ukrán vezetés kommunikációja a sikerekről szól, a Donbászban menekülő tömegek ennek éppen az ellenkezőjét élik át.

Krímben nyolc év volt megszokni hogy nincs elég víz.

„Nos, az ukrán források után elolvastam mit mondanak az oroszok – a védelmi minisztérium.
Kár volt az időmért (megint). Az, amit Konashenkov alakít az egy kabaré. Szinte csak a lélegzetvétel igaz, egy olyan napon, amikor egyébként jelentős orosz eredmények is vannak.
Más: mindenki a Krím vizéről beszél. De Krivoj Rogon és térségén is hatalmasat üt a gátrobbantás/szakadás. Krímben 8 év volt megszokni hogy nincs elég víz...”
Nyitóképünk illusztráció: Olga MALTSEVA / AFP
***
***