Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Miért hagyják ezt, hogy egy maroknyi troll így bánjon a kollégájukkal?

„Prof. Dr. Bagdy Emőke az egyik legnagyobb tudású magyar, nemzeti hős, önálló gondolkodású, sikeres professzor.
Nagyon szeretem és tisztelem!!
Hol van a pszichológiai szakmai képviselet? Az MTA Pszichológiai Intézet, amikor egy neves képviselőjüket támadják?
Bagdy Emőke szakmai felkészültségét nem lehet vitatni. Hol vannak a kollégák? Miért hagyják ezt, hogy egy maroknyi troll így bánjon a kollégájukkal?”
***
Nyitókép: Földházi Árpád