Bárki is nyer, a többség veszít: A „Ki a NER legnagyobb áldozata?” verseny játékosairól és tétjeiről

A választások után a nőjogi NGO-k ráadásul kifejezetten gyorsan környékezték meg az új kormányt.

Kitartottunk a végsőkig és teljesítettük azt, amit vállaltunk.

„Kiálltunk a magyar érdek mellett, ragaszkodtunk hozzá, kitartottunk a végsőkig és teljesítettük azt, amit vállaltunk. Meg is lett az eredménye. Irány Brüsszel, ahol egyre jobban értik a magyar álláspontot.”
Kép forrása: Facebook